Jakie kolczyki do pępka są teraz najbardziej modne?

Gru 13, 15 Jakie kolczyki do pępka są teraz najbardziej modne?

Kilka lat temu naprawdę mnóstwo młodych dziewczyn decydowało się na zrobienie sobie kolczyka w pępku. Dzisiaj moda ta zdaje się powracać – kolczyk w pępku ma znowu coraz więcej osób i to nie tylko tych spośród nastolatek. Pojawia się jednak pytanie, na jakie kolczyk postawić, aby był on naprawdę modny.

Modne są obecnie kolczyki do pępka, które przedstawiają rozmaite figurki. I tak ogromną popularnością cieszą się kwiatki, kotki oraz nawet wieże Eiffla. Takie kolczyki są bardzo wyraziste, a ich dostrzeżenie nie nastręcza żadnych problemów. Wystarczy, że brzuch nie jest w pełni zasłonięty, aby kolczyk było doskonale widać. W związki z tym są to kolczyki odpowiednie dla osób, które nie mają problemów ze zwracaniem uwagi innych.

W sprzedaży dostępne są również proste kolczyki do pępka w jednolitym kolorze. Mają one najczęściej postać prostego walca, który zakończony jest kulką. Takie kolczyki rzucają się w oczy dużo mniej. To, jak bardzo są widoczne uzależnione jest tego, z materiału w jakim kolorze wykonany jest kolczyk. Osoby, które lubią zwracać na siebie uwagę i nie boją się spojrzeń innych decydują się najczęściej na kolczyki w neonowych, rzucających się w oczy barwach. Te zaś, które wolą raczej unikać spojrzeń innych osób stawiają na kolczyki skromne, jasne, nieraz pastelowe. Jedne i drugie są naprawdę modne i cieszą się wielką popularnością.

z2Kolczyki w pępku najczęściej noszą kobiety. W przypadku mężczyzn taką ozdobę spotyka się bardzo rzadko. I to właśnie panie dyktują, jakie kolczyki do pępka są naprawdę modne. Rodzaj wybieranego kolczyka uzależniony jest najczęściej tym, w jakich kręgach obraca się osoba, która się na nie decyduje. Kręgi artystyczne często stawiają na kolczyki duże, wyraziste i przykuwające uwagę. Kobiety biznesu, które chcą w ten sposób ozdobić swoje ciało, wybierają raczej kolczyki proste i dyskretne. Stawiają na takie na wypadek, gdyby ich ciało przez przypadek się odsłoniło. Wówczas kolczyk nie rzuci się tak w oczy.

Kolczyk w pępku może stanowić świetną ozdobę ciała, ale zawsze musi zostać odpowiednio dobrany.